9 niesamowitych mebli [WIDEO]

9 niesamowitych mebli [WIDEO]

Meble mogą zaskakiwać, szokować, inspirować i … przynudzać. Ja osobiście nie znoszę nudy i wszystko co mnie otacza musi być przynajmniej odrobinę niecodzienne! Zobaczcie zatem 9 inspirujących mebli takich jak ruchome komody, rosnące krzesła i meble, dla których tylko 2 funkcje to stanowczo za mało.

  1. Elastyczne krzesło

Trzeba przyznać, że krzesło jest naprawdę niesamowite. Właściwie czy jest to krzesło, sofa czy dziwna sklejka tektury ciężko powiedzieć… Na wygodne nie wygląda, ale przyznajcie się, że nie możecie oderwać wzroku!

  1. Powiększany stół

Stół naprawdę robi wrażenie. Jeśli planujecie gościć swoją rodzinę na niedzielnym obiedzie ustawcie ich wszystkich w rządku i z gracją zaprezentujcie jego możliwości. Jedyny minus jest taki, że stół może tak bardzo się spodobać, że zamiast jeść będziecie na okrągło go rozkładali i składali…

  1. Rosnące meble

Reklama


Rosnące meble są designerskim pomysłem, który warto chociaż raz oglądnąć. Pomysł kojarzy się odrobinę z origami i różnymi grami logicznymi, w których z kilku elementów powstają niesamowite konstrukcje. Kto nie chciałby podnieść kawałka deski, z której nagle powstaje krzesło albo stolik?

  1. Zakręcone krzesło

Gdy obserwuję efekt powstawania, to jedyne o czym myślę to książka, kawa i weekend… Na takim krześle można odpoczywać godzinami, dniami… nocami? Futurystyczny projekt krzesła z całą pewnością zachwyci każdego miłośnika leniuchowania.

  1. Stół 3 w 1

Jeśli macie ten sam problem co ja, stół 3w1 będzie idealnym rozwiązaniem. Przecież dlaczego nie można przekształcić stolika kawowego w biurko, a biurko w stół jadalny? No dlaczego? Dzisiejsi projektanci udowadniają że można i jest to naprawdę proste!

  1. Rozkładane krzesło

Wizja nieco dziwna i surowa, choć warta obejrzenia. Krzesło kojarzy się nieco z oldskulowymi krzesłami w szkole podstawowej, choć wygląda naprawdę ciekawie. Może miękka poduszka i jakoś to będzie…

  1. Ruchoma komoda

Jeden z moich faworytów, ośmielę się powiedzieć, że marzenie każdego designera. Komoda może rozkładać się i zamykać na wiele sposobów, a po zamknięciu nie zdradza w żaden sposób swojego wnętrza. Piękny, choć może nieco niepraktyczny mebel.

  1. Piętrowe łóżko

Jeśli macie problem z miejscem, sofa zamieniająca się w piętrowe łóżko może być świetnym rozwiązaniem tego problemu. W końcu kto z nas nie marzył o spaniu i uderzaniu głową o sufit przy każdym przebudzeniu?

  1. Modułowa półka na książki

Piękna i designerska półka na książki, która dzięki modułom może być dowolnie modyfikowana, powiększana czy zmniejszana. Możemy z niej wykonać również inne elementy przydatne w salonie czy w domowej bibliotece. Przydatny gadżet, szczególnie jeśli dysponujemy przestrzenią w domu.

 

Jeśli podobały wam się oryginalne meble, możecie poszukać więcej inspiracji na portalach wnętrzarskich, które nie stronią od innowacyjnych, designerskich pomysłów. W międzyczasie zobaczcie jeszcze pomysły, dzięki którym wasz dom przestanie być „zwyczajny”:

https://www.youtube.com/watch?v=xPTnvbQVofg

 

Czy artykuł był przydatny? Tak Nie
Czy możesz zaznaczyć kim jesteś? Inwestor indywidualny Wykonawca budowlany Uczeń

Ocena: 0.0

Data publikacji: 2015-12-30

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać!

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Grupa PSB S.A. Siedziba, WEŁECZ 142 28-100 Busko-Zdrój, NIP: 655-16-40-402, REGON: 29093871, informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne). Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.

Obowiązek Informacyjny rozwiń

Autor tekstu

Z wykształcenia architekt wnętrz, który jest zapatrzony w nowoczesne i minimalistyczne wnętrza. Z zawodu copywriter, z pasji grafik i kinoman. Zainteresowania naszej ekspertki obracają się wokół wszystkiego co piękne, designerskie i... praktyczne. Jak każdy prawdziwy Polak uważa, że nie ma rzeczy, której nie umiałaby zrobić lub naprawić.