7 zupełnie nowych dowcipów na budowie 2017 (WIDEO)

7 zupełnie nowych dowcipów na budowie 2017 (WIDEO)

Wszyscy wiemy, że my budowlańcy jesteśmy populacją osób posiadającą specyficzny humor, przez zwykłych ludzi określanych nawet jako "czarny". Po sukcesie pierwszej i drugiej części najlepszych budowlanych dowcipów ponownie powracamy z filmikami z całego świata, w których ktoś robi sobie krzywdę, a ktoś inny dobrze się bawi.  Zaczynamy!

1. Przebrał się za misia

To akurat całkiem sympatyczny i zupełnie niegroźny dowcip koleżeński.

2. W poprzednim wcieleniu był kotem

Reklama


Koty uwielbiają uganiać się za laserową kropką, ale nie tylko z nich można się pośmiać.

3. Stary, ale jary

“Ej, przecież to już było” - okej, okej. Są takie dowcipy, których wykonania się nie starzeją. Tutaj więc nowa wersja klasyki.

Tutaj przekopiesz się na kolejną stronę artykułu
 1 2 3 
Czy artykuł był przydatny? Tak Nie

Data publikacji: 2017-03-24

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać!

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Grupa PSB S.A. Siedziba, WEŁECZ 142 28-100 Busko-Zdrój, NIP: 655-16-40-402, REGON: 29093871, informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne). Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.

Obowiązek Informacyjny rozwiń

Autor tekstu

Wybudował dom, ale jeszcze nie posadził drzewa. Znany z tego, że jest znany. Na portalu dzieli się praktycznymi radami oraz zachęca do luźnego podejścia do tematu budowy. Widział wszystkie filmy w Internecie.