Idealna płyta gipsowo-włóknowa fermacell

Idealna płyta gipsowo-włóknowa fermacell

Idealna płyta budowlana jest odporna na wstrząsy, uderzenia, działanie wilgoci i ognia. Ochroni również przed hałasem, a kładziona pojedynczo w zupełności wystarcza. Wszystkie te cechy doskonale łączy w sobie płyta gipsowo-włóknowa fermacell.

Każdy, kto chce się przekonać o idealnych właściwościach płyt fermacell powinien odwiedzić stronę www.idealnaplyta.pl.

Idealna płyta fermacell
 
Warto wiedzieć, że niezależnie od charakteru projektu i stosowanych rozwiązań płyty gipsowo-włóknowe firmy fermacell są zawsze najlepszym wyborem. Poniżej zobaczyć możecie kilka zabawnych filmików, w których idealna płyta fermacell konkuruje z dobrej jakości płytą budowlaną.

fermacell chroni przed przeciekaniem wody i pojawianiem się niepożądanych pleśni i mikroorganizmów.  W miejscach o dużym poziomie wilgotności, jak np. łazienki lub kuchnie, fermacell czuje się jak ryba w wodzie!

Reklama


Po co kłaść płytę podwójnie, skoro istnieje prostsze rozwiązanie? fermacell i płyta gipsowo-kartonowa  ponownie stają do rywalizacji. Zgadniesz, jaki jest jej wynik? fermacell wystarczy położyć raz.

O poziomie ochrony budynków decydują także zastosowane materiały budowlane. fermacell dzięki jego unikatowym własnościom lepiej chroni przed ogniem.

Więcej filmów znajdziesz na www.idealnaplyta.pl

Jakość płyt fermacell już przez wiele lat sprawdza się w programie suchej technologii. Homogeniczna struktura płyt i wzmocnienie ich włóknami sprawiają, że płyty fermacell są bardzo stabilne, wytrzymają ekstremalne obciążenie i mają uniwersalne zastosowanie. Jeśli szukasz płyty do pomieszczeń wilgotnych, przeciwpożarowej lub budowlanej - postaw na fermacell.

Artykuł sponsorowany.

Ocena: 4.0

Data publikacji: 2017-09-21

Autor tekstu

Produkty systemu fermacell są już od dawna stosowane przez wielu klientów w Polsce.

Fermacell osiąga swoją uznaną jakość dzięki zastosowaniu przekonującej koncepcji, mającej początek już w trakcie produkcji.

Fermacell produkuje ponad 38 milionów m2 płyt gipsowo-włóknowych, które są sprzedawane na terenie całej Europy.

Klienci doceniają system nie tylko za szeroki zakres zastosowania, ale także za kompletność rozwiązań systemowych, krajowe i europejskie certyfikaty a także korzystne warunki zakupu.