KONKURS – Przywitaj wiosnę z Mrówką!

KONKURS – Przywitaj wiosnę z Mrówką!

Nie możesz doczekać się wiosny? Do tej astronomicznej pozostały już tylko cztery dni! Jeśli macie swoje sprawdzone sposoby na dbanie o ogród i rośliny w nim, to podzielcie się nimi z fanami Mrówki na Facebooku. Najlepszy sposób zgarnie podkaszarkę do trawy firmy Bosch, a dziewięć osób będzie miało szanse na wygranie nożyc lub sekatora firmy Greenmill.

splash810x670

Oczywiście nie zapomnij zostać fanem Mrówki na Facebooku!

 

Czy artykuł był przydatny? Tak Nie
Czy możesz zaznaczyć kim jesteś? Inwestor indywidualny Wykonawca budowlany Uczeń

Ocena: 0.0

Data publikacji: 2015-03-16

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać!

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Grupa PSB S.A. Siedziba, WEŁECZ 142 28-100 Busko-Zdrój, NIP: 655-16-40-402, REGON: 29093871, informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne). Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.

Obowiązek Informacyjny rozwiń

Autor tekstu

Wybudował dom, ale jeszcze nie posadził drzewa. Znany z tego, że jest znany. Na portalu dzieli się praktycznymi radami oraz zachęca do luźnego podejścia do tematu budowy. Widział wszystkie filmy w Internecie.