Panele podłogowe Blackpool – znakomita jakość i nieprzeciętna estetyka

Panele podłogowe Blackpool – znakomita jakość i nieprzeciętna estetyka

Panele podłogowe Kronopol Blackpool to nowy produkt firmy Swiss Krono. Deski o wymiarach 1380 x 244 mm dają zupełnie nowe możliwości w aranżacjach wnętrz. Nowa kolekcja Blackpool pozwala stworzyć awangardową podłogę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesna faktura drewna zachowa swe walory nawet przez wiele lat użytkowania, a dostępne kolory pozwolą stworzyć oryginalne, klimatyczne wnętrze.

Kolekcja paneli

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat:

  • Charakterystyka paneli podłogowych Blackpool
  • Niepowtarzalne wzornictwo w nowej kolekcji
  • Układanie paneli podłogowych – szybko i nowocześnie
  • Dlaczego warto wybrać panele Blackpool?
  • Panele podłogowe, które odmienią każde wnętrze

zobacz na www.grupapsb.com.pl/porady/

Czy artykuł był przydatny? Tak Nie

Data publikacji: 2019-03-19

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać!

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Grupa PSB S.A. Siedziba, WEŁECZ 142 28-100 Busko-Zdrój, NIP: 655-16-40-402, REGON: 29093871, informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne). Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.

Obowiązek Informacyjny rozwiń

Autor tekstu

Zjadł zęby na budowlance – dość powiedzieć, że w branży siedzi od kilkudziesięciu lat. Prawdziwy człowiek orkiestra. Najdłużej związany z naszym portalem. Najczęściej udziela praktycznych porad związanych z budową i remontem. Prywatnie miłośnik żeglarstwa i kryminałów.