Wygraj „niezniszczalny” smartfon CAT S30!

Wygraj „niezniszczalny” smartfon CAT S30!

Co może Ci się przydać na budowie? Na pewno jakiś wytrzymały telefon. Teraz możesz taki wygrać w konkursie organizowanym przez PSB Mrówka.

Wszystko co musisz zrobić, to przygotować ozdobę świąteczną z wykorzystaniem żółtego i niebieskiego koloru (inne kolory też dopuszczalne). W kwietniu spośród wszystkich nadesłanych zdjęć jury wybierze najlepsze i nagrodzi zwycięzców.

(kliknij w zdjęcie by zostać przekierowanym do konkursu na Facebooku)

konkurs wielkanocny 2016_810x910

Regulamin konkursu.

Reklama


 

Czy artykuł był przydatny? Tak Nie
Czy możesz zaznaczyć kim jesteś? Inwestor indywidualny Wykonawca budowlany Uczeń

Ocena: 0.0

Data publikacji: 2016-03-18

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać!

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Grupa PSB S.A. Siedziba, WEŁECZ 142 28-100 Busko-Zdrój, NIP: 655-16-40-402, REGON: 29093871, informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne). Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.

Obowiązek Informacyjny rozwiń

Autor tekstu

Zjadł zęby na budowlance – dość powiedzieć, że w branży siedzi od kilkudziesięciu lat. Prawdziwy człowiek orkiestra. Najdłużej związany z naszym portalem. Najczęściej udziela praktycznych porad związanych z budową i remontem. Prywatnie miłośnik żeglarstwa i kryminałów.